Kombinezon Adeli Suit


kombinezon adeli suit_Kombinezon kosmiczny Adeli Suit wykorzystywany jest do rehabilitacji narządu ruchu w najpoważniejszych schorzeniach neurologicznych.

Najefektywniejsze jest zastosowanie kombinezonu do rehabilitowania osób z mózgowym porażeniem dziecięcym, zaburzeniami w narządzie ruchu po wylewach i urazowych uszkodzeniach mózgu.

Kombinezon stanowi system elastycznych cięgien umocowanych do górnej i dolnej części, nakolanników i obuwie. Układ elastycznych cięgien topograficznie przypomina rozmieszczenie mięsni zginaczy, prostowników oraz rotatorów tułowia i kończyn dolnych. Dodatkowo specjalne cięgna korygują ustawienie stopy, odwiedzenie barków oraz inne funkcje.

Wszystkie cięgna zaopatrzone są w urządzenia do regulacji napięci,, co umożliwia nie tylko pionowe obciążenie tułowia i kończyn dolnych, ale również korektę postawy. Pacjent ubrany w kombinezon wykonuje różne ćwiczenia, w tym także ćwiczenia w chodzeniu. Kombinezon stanowi przy tym zewnętrzny elastyczny szkielet, który nie ogranicza amplitudy ruchów, ale obciąża je w założonych granicach.